
Сальник КПП VAG 23.9X40X8 ACM BASLRDX7 (вир-во Corteco)
320 ₴
- В наявності
- Код: 6900377470
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП VAG 23.9X40X8 ACM BASLRDX7 (вир-во Corteco)
Номер деталі 12016924B, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x10мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016924B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | VAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
