
Комплект прокладок двигуна FULL DAEWOO Lanos 1,5 8V A13SMS/A14SMS/A15SMS (вир-во Corteco)
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 6900385717
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект прокладок двигуна FULL DAEWOO Lanos 1,5 8V A13SMS/A14SMS/A15SMS (вир-во Corteco)
Номер деталі 437197P, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x490x20мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 437197P |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Виробник | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴
