
Тяга стабілізатора VW CADDY III 04-15 зад. міст (Вир-во FAG)
920 ₴
- В наявності
- Код: 6900392300
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора VW CADDY III 04-15 зад. міст (Вир-во FAG)
Номер деталі 925445, призначена для VW, Импортные автомобили, Caddy, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x330x80мм., орієнтовна вага - 0,53500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 925445 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53500 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
