Стійка стабілізатора OPEL, RENAULT (старий номер 915572)(Вир-во FAG)
Номер деталі 915572, призначена для Renault, OPEL, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x400x45мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915572 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300, Clio |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

