
Стійка стабілізатора RENAULT KANGOO, MEGANE II (Старий номер 915577)(Вир-во FAG)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900392360
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора RENAULT KANGOO, MEGANE II (Старий номер 915577)(Вир-во FAG)
Номер деталі 915577, призначена для Mercedes, Renault, Импортные автомобили, Kangoo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x45мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915577 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
