
ШРУС зовніш. з пильником NISSAN (вир-во FAG)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 6900393744
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРУС зовніш. з пильником NISSAN (вир-во FAG)
Номер деталі 76818S, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x200мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 76818S |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Almera |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
