
ШРУС зовніш. з пильником PEUGEOUT, CITROEN (вир-во FAG)
1 360 ₴
- В наявності
- Код: 6900393790
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРУС зовніш. з пильником PEUGEOUT, CITROEN (вир-во FAG)
Номер деталі 75906S, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x200x105мм., орієнтовна вага - 2,62000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 75906S |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | XM, 605 |
| Довжина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.62000 кг |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴
