ШРУС (вир-во Ruville)
Номер деталі 75901S, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x110мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 75901S |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 405, BX |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

