Підшипник вижимний VOLVO 240-960 74-96 (Вир-во SKF)
Номер деталі VKC 2065, призначена для Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x50мм., орієнтовна вага - 0,15300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2065 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15300 кг |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

