
Ролик провідний FIAT, OPEL (Вир-во SKF)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900414341
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик провідний FIAT, OPEL (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 22180, призначена для FIAT, OPEL, SAAB.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 22180 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Діаметр | 53 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Insignia, Brava, Bravo, Ducato, Brera, Palio, Stilo, 500x, 500l, SX4, 159, Punto, Giulia, 9-3, 9-5, Linea, Cherokee, Malibu, SX4 S-Cross, Tipo, Freemont, Zafira, Stelvio, Grande Punto, Spider, Combo, MiTo, Cascada, GT, Astra, Croma, Vitara, Vectra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
