Колодка гальм. диск. SUZUKI SWIFT -98 передн. (вир-во SANGSIN)
Номер деталі SP2009, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x110x50мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2009 |
| Виробник | Sangsin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

