Ремінь поліклін. 4PK935 (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 4PK935, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x220x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PK935 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Кількість ребер | 4 |
| Сумісність з моделлю | Vitara, X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

