Ремінь поліклін. 5PK1285 (вир-во DAYCO)
Номер деталі 5PK1285, призначена для ALFA ROMEO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1285 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 155, Supra, 164 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

