
Ремінь зубч. ГРМ Z = 134x25.4 (Вир-во DAYCO)
640 ₴
- В наявності
- Код: 6900421061
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь зубч. ГРМ Z = 134x25.4 (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 94423, призначена для ALFA ROMEO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x240x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94423 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | SZ, 164, RZ, 90, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
