
Ремінь зубч. ГРМ Z=103x19.0 (Вир-во DAYCO)
600 ₴
- В наявності
- Код: 6900421063
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь зубч. ГРМ Z=103x19.0 (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 94528, призначена для DAIHATSU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x240x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94528 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
