
Ремінь зубч. ГРМ Z = 178x30.0 (Вир-во DAYCO)
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 6900421067
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь зубч. ГРМ Z = 178x30.0 (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 94962, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x310x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94962 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴
