
Втулки стаб. SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6900421076
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34749 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x80мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34749 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 19.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
