
Тяга стабілізатора KIA CARENS III, MAGENTIS 02-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6900421080
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора KIA CARENS III, MAGENTIS 02-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34755 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x290x40мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34755 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
