
Тяга стаб. NISSAN задн. вісь (Вир-во Lemferder)
560 ₴
- В наявності
- Код: 6900421082
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. NISSAN задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34788 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x140x65мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34788 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
