
Тяга стаб. HYUNDAI, KIA задн. вісь (Вир-во Lemferder)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6900421118
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. HYUNDAI, KIA задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35002 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x200x65мм., орієнтовна вага - 0,29500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35002 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29500 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
