
Тяга стабілізатора TOYOTA AURIS, RAV 4 III-IV, VERSO 05-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
880 ₴
- В наявності
- Код: 6900421120
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора TOYOTA AURIS, RAV 4 III-IV, VERSO 05-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35003 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x400x40мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35003 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Corolla, Auris, NX, RAV4, Trevis, Avensis, Prius, Mirai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
