
Тяга стаб. NISSAN, RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 410 ₴
- В наявності
- Код: 6900421131
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. NISSAN, RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34801 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x330x40мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34801 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Elgrand, Murano, Teana, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴
