
Тяга стаб. HYUNDAI задн. вісь (Вир-во Lemferder)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900421153
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. HYUNDAI задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34486 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34486 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
