
Тяга стаб. HONDA, NISSAN передн. вісь (Вир-во Lemferder)
760 ₴
- В наявності
- Код: 6900421156
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. HONDA, NISSAN передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34490 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x140x60мм., орієнтовна вага - 0,29300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34490 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29300 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
