
Втулка балки PEUGEOT 206 98- зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
530 ₴
- В наявності
- Код: 6900421163
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки PEUGEOT 206 98- зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33319 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33319 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
