
Опора кульова HYUNDAI TUCSON, KIA SPORTAGE 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
880 ₴
- В наявності
- Код: 6900421170
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова HYUNDAI TUCSON, KIA SPORTAGE 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34506 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,54800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34506 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
