
Опора кульова FORD, HYUNDAI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 6900421172
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD, HYUNDAI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34509 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34509 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
