
Втулка стабілізатора NISSAN MICRA III, MURANO 03-10 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900421175
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора NISSAN MICRA III, MURANO 03-10 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34072 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34072 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
