
Втулка стабілізатора FORD FOCUS 98-04 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6900421184
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FORD FOCUS 98-04 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34055 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34055 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
