
Втулка стабілізатора VW GOLF, BORA 97 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900421186
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора VW GOLF, BORA 97 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34052 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x20мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34052 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
