
Втулки стаб. TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900421195
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34062 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x60мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34062 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Avalon, Camry, Solara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
