
Сайлентблок важеля OPEL, SAAB задн. вісь (Вир-во Lemferder)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900421216
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL, SAAB задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34094 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,23600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34094 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 42.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
