Підшипник опори амортизатора OPEL (вир-во SACHS)
Номер деталі 801 033, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,14600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 801 033 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14600 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

