Підшипник опорний, центруючий зчеплення BMW 3(E46) 99- (Вир-во SACHS)
Номер деталі 1863 869 036, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x20x10мм., орієнтовна вага - 0,03100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1863 869 036 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03100 кг |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

