
Підшипник опорний, центруючий зчеплення MERCEDES SPRINTER 95- (Вир-во SACHS)
730 ₴
- В наявності
- Код: 6900427206
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опорний, центруючий зчеплення MERCEDES SPRINTER 95- (Вир-во SACHS)
Номер деталі 1863 869 010, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x10мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1863 869 010 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
