
Підшипник вижимний MAZDA 1.8-2.0 (Вир-во SACHS)
4 880 ₴
- В наявності
- Код: 6900427218
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний MAZDA 1.8-2.0 (Вир-во SACHS)
Номер деталі 3189 000 021, призначена для MAZDA, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x230x80мм., орієнтовна вага - 0,66000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3189 000 021 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66000 кг |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880 ₴
