Підшипник вижимний SUZUKI (Вир-во SACHS)
Номер деталі 1863 600 128, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x85x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1863 600 128 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

