
Амортизатор ВАЗ 2101-07 підв. передн. (вир-во SACHS)
1 510 ₴
- В наявності
- Код: 6900428299
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор ВАЗ 2101-07 підв. передн. (вир-во SACHS)
Номер деталі 170 577, призначена для ВАЗ 2101- 2107(классика).
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x330x65мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 170 577 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Марка | ВАЗ 2101-2107 (класика) |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴
