
Диск гальмівний CITROEN C3, C4 передн., вент. (вир-во Bosch)
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 6900433634
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний CITROEN C3, C4 передн., вент. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 478 618, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x50мм., орієнтовна вага - 5,56000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 618 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Висота | 34.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, C5, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.56000 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴
