
Диск гальмівний DACIA LOGAN передн., вент. (вир-во Bosch)
1 730 ₴
- В наявності
- Код: 6900433636
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний DACIA LOGAN передн., вент. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 479 103, призначена для DACIA, DACIA, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x60мм., орієнтовна вага - 5,57000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 103 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Alfa Romeo, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Clio, Sandero, Largus, Almera, Giulia, Teana, Stelvio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.57000 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴
