
Колодка гальм. диск. DACIA LOGAN передн. (вир-во Bosch)
850 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900433637
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. DACIA LOGAN передн. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 467 720, призначена для DACIA, DACIA, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 467 720 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Largus, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴/комплект
