
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
490 ₴
- В наявності
- Код: 6900436329
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 5PK1500, призначена для LAND ROVER.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1500 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
