Фільтр повітряний NISSAN MICRA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-01-197, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x170x30мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-197 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 158.2 мм |
| Висота | 34.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

