Фільтр повітряний TOYOTA AVENSIS (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-02-283, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x55мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-283 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota, BYD, Subaru |
| Сумісність з моделлю | BRZ, Corolla, Exige, F3, Avensis, GT 86, F3R, Elise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

