Фільтр повітряний HONDA ACCORD VII (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-04-424, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x270x50мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-424 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 168.2 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

