Фільтр повітряний SUBARU JUSTY II (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-08-813, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x40мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-08-813 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 42.2 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Внутрішній діаметр | 65.2 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

