Фільтр повітряний CHEVROLET AVEO 1.2 (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-W0-005, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x230x40мм., орієнтовна вага - 0,33000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-W0-005 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

