Фільтр салону MAZDA 323 СV, FV 94-98 (3шт.) (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-MA-MA6, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x35мм., орієнтовна вага - 0,18100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-MA-MA6 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18100 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

