Фільтр салону NISSAN MICRA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-NS-NS6, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x270x40мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-NS-NS6 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Sandero, Wind, Clio, Logan, Largus, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

