Фільтр салону SUZUKI GRAND VITARA 1.6 (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-SZ-Z07, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x270x25мм., орієнтовна вага - 0,13800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-SZ-Z07 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

